Wpis premium+

Dlaczego niektóre wpisy , mają dodane zdjęcia i kilka linków i są tak jakby dokładniej przygotowane?

Otóż w przyszłości będą to linki płatne.

Co zawiera taki link „premium”

  • obrazek wyróżniający na samym początku wpisu – widoczny również na liście dodanych wpisów ( w opcji bezpłatnej – brak tego obrazka)
  • w opisie można dodać do 3 zdjęć ( brak zdjęć w wersji bezpłatnej)
  • 3 linki w tekście – jeden do strony głównej i 2 do podstron jeżeli tekst będzie zawierał ponad 700 znaków ( tylko jeden link do strony głównej w wersji bezpłatnej.

Co zaobserwowaliśmy prowadząc nasze katalogi i czy warto dodać wpis płatny ” premium”?

Znajomy naszej firmy pisząc staranne artykuły na temat ogrodnictwa chciał wypozycjonować swoją stronę https://ogrodnicy-lublin.pl/ na frazę usługi ogrodnicze lublin. Pisał dwa artykuły tygodniowo na temat ogrodnictwa po 2000 znaków każdy i były one zamieszczane w naszych 12-13 katalogach seo. Każdy artykuł miał tylko po dwa linki : jeden do strony głównej , drugi do danej podstrony którą właśnie pozycjonował. Efekt przeszedł nasze i jego oczekiwania. Strona ogrodnicy-lublin.pl wskoczyła na 6-7 miejsce na frazę usługi ogrodnicze lublin. Specjalistyczne usługi ogrodnicze które pozycjonował na podstronach wyskakują na pierwszym miejscu w Lublinie i okolicach .

Wpisy kolegi powyżej miałyby formę wpisu premium, ale sami byliśmy ciekawi jak nasze młode roczne katalogi seo poradzą sobie z pozycjonowaniem. On nam testował katalogi wpisując za darmo swoje artykuły( jednocześnie pozycjonując swoja stronę) , a my mu udostępniliśmy serwery , 16 domen katalogów, różne adresy IP. Czyli jak się okazało solidną bazę do pozycjonowania stron.

Sami wpisując staranne artykuły do naszych katalogów udało nam się wypozycjonować strony :

transferowy.pl na frazę transfery sitodrukowe

etorby.eu – na frazę torby papierowe cennik

etorby.eu – na frazę torby papierowe dla gastronomii

Zainteresowanych zapraszam: dodaj.10kat@gmail.com

wystawiamy faktury VAT