kamień na dom

Producent kamienia stara cegła naturalnego na elewację

Firma PPU Pawlik to producent oferujący naturalną okładzinę kamienną na ściany domu z naturalnego piaskowca polskiego z własnych złóż odkrywkowych.
Nasza firma Kamieniarstwo Pawlik zajmuje się od podstaw produkowaniem kamienia okładzinowego oraz produkuje kamień murowy i kamień ogrodowy.
Określenie „od podstaw” oznacza że sami wydobywamy surowiec skalny wydobywany w miejscu zwanym kopalnia kamienia naturalnego w miejscowości Grabowie na której terenach znajdują się duże złoża piaskowca.
Nasz kamień ścienny z naturalnego piaskowca polskiego tniemy za pomocą pił diamentowych schładzanych wodą znajdującą się w obiegu zamkniętym przez co także nie marnujemy zbędnie zasobów tego cennego surowca bez którego by było zagrożone życie na naszym globie.
Oferowany kamień ogrodowy produkujemy w postaci płaskich co najmniej jednostronnie kamieni łupanych.
Jako producent kamienia naturalnego na elewację oferujemy kamień elewacyjny stara cegła produkowany w postaci płytek cięto łupanych przypominających starą cegłę antyczną.
W ofercie produkcyjno-handlowej posiadamy także kamień ogrodowy w postaci cegły z piaskowca o wymiarach 12×12 cm w przekroju i rożnych długościach. Wzór ten potocznie zwany jest jako „piaskowiec francuz” .
Nasz zakres produkcyjny to kamień na ściany domu do kamienia ogrodowego poprzez kamień murowy i kamień o kształcie jak stara cegła ręcznie formowana oraz kamień na utwardzenie terenu w postaci pospółki kopalnianej.

adres strony:https://piaskowce.com/kamien-elewacyjny/mur-warstwowy.html
kategoriaOgród i Budownictwo
podkategoriamateriały budowlane