Jakie trendy nadruków są w 2023 ?

Opublikowano Umieszczono w kategoriach: Reklama, Torby papierowe

Najnowsze Trendy Wzorów na Torby Papierowe na 2023 Rok

Nie od dziś wiadomo, że torby papierowe nie są już tylko zwykłym opakowaniem. Stały się punktem odniesienia modnego i ekologicznego stylu życia, uwzględniający wartości osób, które je niosą. Dlatego dla tych, którzy chcą być na stałe z najnowszymi trendami, przedstawiamy najmodniejsze wzory nadruków na standardy papierowe na 2023 rok w firmie Etorby.eu

1. Minimalizm i linia

Trend minimalizmu nie wydaje się opadać. Proste linie, subtelne kształty i stonowane to kolory to, co w 2023 roku króluje na torbie papierowych. Wzory z geometrycznymi formami, prostymi motywami natury czy prostymi sentencjami generującymi nadal są na topie.

2. Sztuka abstrakcyjna

Abstrakcyjne wzory to kolejny gorący trend na 2023 rok. Niepowtarzalne, indywidualne formy, a także mocne, wyraziste kolory sprawiają, że ten efekt przyciąga uwagę i dodaje unikalności każdemu wyglądowi.

3. Klimat vintage

Wracamy do lat 70 – tych i późniejszych i przeżywamy w tym roku ponownie wzory vintage. Odnosząc się do estetyki lat 70-tych, 80-tych czy 90-tych stosowanie toreb papierowych z takim wzorem nawiązuje do stylizacji retro. Czy to cudowne, pastelowe barwy, czy mocniejsze, nasycone odcienie – wszystko zależy od twojego osobistego stylu!