Drukarnia, wydawnictwo, produkcja opakowań.

Jako wydawnictwo zajmujemy się wszystkimi zleceniami, które są związane z redakcją, opracowaniem graficznym, wydrukiem zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych klientów. Specjalnością naszej drukarni jest profesjonalna produkcja książek, którą prowadzimy od chwili jej powstania. Dzięki temu zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie produkcji książek. Wydawnictwo i Drukarnia Grafikon jest w stanie wykonać praktycznie każdą oprawę introligatorską: twardą, broszurową (miękką) lub zeszytową.
Wydawnictwo i Drukarnia Grafikon zapoczątkowało swoją działalność w 1992 roku. Od samego początku działa w sektorze drukarskim i jako producent: książek, czasopism, folderów, biuletynów, informatorów, instrukcji, katalogów. Pragnąc zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę poligraficzną, opracowujemy i drukujemy również: wizytówki, kalendarze, ulotki, plakaty, afisze, teczki i różnego rodzaju druki firmowe, i akcydensy niezbędne w pracy każdej firmy. Ponadto Wydawnictwo i Drukarnia Grafikon wychodząc na przeciw klientom i zapotrzebowaniom rynku sektora drukarskiego stale poszerza zakres świadczonych usług, np. o druk cyfrowy książek.
Drukarnia Grafikon zawsze realizuje zlecenia produkcji książek w oparciu o indywidualną obsługę. Zespół korzystając z profesjonalnych maszyn wykonuje swoją prace niezwykle rzetelnie.
Oferujemy również produkcję oraz druk różnego typu opakowań, wszystko zależy od Państwa potrzeb i oczekiwań. Dzięki różnorodności materiałów, uszlachetnieniom oraz nowoczesnym maszynom, jesteśmy w stanie tworzyć niepowtarzalne produkty, które pozwalają wejść na wyższy poziom poligrafii nie tylko wizualnie ale także sensorycznie.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

adres strony: https://grafikon.pl/